DENSO Bujii PK20PR-P8
Producator
DENSO
DENSO
Produs
Bujii PK20PR-P8
Disponibilitate
In stoc
Pret (cu TVA)
Diametru [mm] 14
Deschidere cheie 16
Moment strangere [Nm] 22
Masa [g] 43
Bujie 1-Electrod masa
Dimensiune filet 1 19
Producator Cod OEM
SUBARU 09019-01211
VW 101000016AB
VW 101000063AA
VW 101905631C
OPEL 1214026
OPEL 1214029
FORD 2000077
NISSAN 2240100Q0A
NISSAN 2240153J13
NISSAN 22401-53J66
NISSAN 22401-53V16
SUBARU 22401-AA400
SUBARU 22401-AA530
SUBARU 22401-AA531
NISSAN 22401-WA066
VOLVO 272344
VOLVO 272767
ALFA ROMEO 60569957
FIAT 60579903
FIAT 60810689
RENAULT 7700273698
RENAULT 8200046337
DAIHATSU 90048-51166
GENERAL MOTORS 9270293
GENERAL MOTORS 93160201
ROVER GSP2001
ROVER GSP665
ROVER GSP9652
MITSUBISHI MS851346
MITSUBISHI MS851506
ROVER NLP000040
FORD V92HF12405BA
# Producator Imagine Cod piesa Titlu Pret
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ROVER 400 hatchback (RT) 420 Si Lux motor pe benzina 1995 2000 100 136 benzina
2 ROVER 45 (RT) 2.0 V6 motor pe benzina 2000 2005 110 150 benzina
3 ROVER 45 limuzina (RT) 2.0 V6 motor pe benzina 2000 2005 110 150 benzina
4 ROVER 600 (RH) 620 Ti Vitesse motor pe benzina 1994 1999 147 200 benzina
5 ROVER COUPE 1.8 16 V motor pe benzina 1996 1999 107 145 benzina
6 ROVER STREETWISE 1.4 motor pe benzina 2003 2005 76 103 benzina
7 ROVER STREETWISE 1.4 motor pe benzina 2003 2005 62 84 benzina
8 ROVER STREETWISE 1.6 motor pe benzina 2004 2005 80 109 benzina
9 SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V motor pe benzina 1997 2010 110 150 benzina
10 SEAT CORDOBA (6K2) 1.8 T 20V Cupra motor pe benzina 2000 2002 115 156 benzina
11 SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V motor pe benzina 2006 2009 51 70 benzina